Žiadam zasielať HFI správy

Trans vlna zašla priďaleko. Začína si to uvedomovať aj západ

Národná zdravotná služba Anglicka priznáva, že neexistuje dostatok dôkazov na podporu bezpečnosti alebo klinickej účinnosti hormónov na potlačenie dospievania. Polovica amerických štátov už prijala zákony zakazujúce medicínske tranzície mladistvých.

Čítať ďalej...

Zneužívanie ľudských práv: možnosti obrany na národnej a medzinárodnej úrovni

Povojnový systém ochrany ľudských práv zlyháva. Môže za to súdny aktivizmus medzinárodných súdov, tzv. privatizácia práva, teda enormný vplyv bohatých oligarchov na výklad ľudských práv, a následné zneužitie medzinárodných inštitúcií na šírenie ideologickej kolonizácie. Ak má byť koncept ľudských práv zachránený, aktívnu rolu musia prevziať národné štáty na domácej aj medzinárodnej úrovni.

Čítať ďalej...

Verejná výzva na skončenie neetickej výstavy mŕtvych ľudí a ich dôstojné pochovanie

V Bratislave sa má po rokoch opäť konať výstava mŕtvych ľudských tiel, a to od 13. októbra 2023 do 27. januára 2024 v priestoroch NIVY CENTRUM. Výstava s názvom BODY WORLDS prichádza zo zahraničia, no poskytnutím priestorov a predajom vstupeniek na nej spolupracujú aj slovenské organizácie. Preto sme sa rozhodli týmto spoločnostiam adresovať verejnú výzvu, aby ukončili spoluprácu na tejto výstave, a organizátora žiadame, aby zrušil výstavu a zabezpečil dôstojné pochovanie vystavovaných zosnulých.

 

Čítať ďalej...

Antikoncepcia škodí deťom, ženám, vzťahom aj prírode

Prečo vôbec sme? Podľa prvej kapitoly Knihy Genezis, ktorá opisuje stvorenie sveta, vždy, keď Boh niečo stvoril, videl, že je to dobré. Ako posledného stvoril človeka na svoj obraz a, hľa, „bolo to veľmi dobré“. 

Čítať ďalej...

Letáky Nová žena a brožúry Skôr ako sa rozhodnete

 
Objednajte si letáky Nová žena alebo brožúry Skôr ako sa rozhodnete...
 
Postup je jednoduchý:
 
1. Vy si materiály objednáte vyplnením objednávky.
2. My Vám ich zašleme.
3. Vy ich potom zanesiete tam, kde uznáte za vhodné.


Nová žena je osvetový leták o rizikách umelého potratu na zdravie a psychiku matky, o možnostiach pomoci v tehotenstve, ako aj o iných možnostiach riešenia neželaného tehotenstva. Sú v ňom príbehy ľudí aj povzbudenie, ktoré je pre váhajúce mamičky veľmi potrebné.
Leták je určený na ŠIROKÉ VYUŽITIE: do čakární u gynekológov a iných lekárov, do akýchkoľvek iných čakární kde sú letáky, do lekární, kaviarní, pre školy, internáty, alebo na akékoľvek iné vhodné miesta.
 

Skôr ako sa rozhodnete... je informačná brožúra, ktorá obsahuje poučenie pred umelým potratom a je doplnkom k zákonnému poučeniu.
Brožúra je určená najmä PRE GYNEKOLÓGOV, aby ju odovzdali žiadateľkám o umelý potrat.

Čítať ďalej...