Žiadam zasielať HFI správy

Duchovná príprava na Národný pochod za život

Duchovná príprava na pochod bude prebiehať počas šiestich piatkov, na každý piatok sme pripravili jeden konkrétny úmysel. Prosíme Vás o modlitby a pôsty podľa vlastného zváženia. 

Čítať ďalej...

Národný pochod za život bude 22. septembra 2024 v Košiciach

Na Slovensku bude opäť Národný pochod za život. Uskutoční sa 22. septembra 2024 v Košiciach. Hlavným organizátorom sú pro-life organizácie, záštitu nad podujatím prevzala Konferencia biskupov Slovenska (KBS).

Čítať ďalej...

Zneužívanie ľudských práv: možnosti obrany na národnej a medzinárodnej úrovni

Povojnový systém ochrany ľudských práv zlyháva. Môže za to súdny aktivizmus medzinárodných súdov, tzv. privatizácia práva, teda enormný vplyv bohatých oligarchov na výklad ľudských práv, a následné zneužitie medzinárodných inštitúcií na šírenie ideologickej kolonizácie. Ak má byť koncept ľudských práv zachránený, aktívnu rolu musia prevziať národné štáty na domácej aj medzinárodnej úrovni.

Čítať ďalej...

Trans vlna zašla priďaleko. Začína si to uvedomovať aj západ

Národná zdravotná služba Anglicka priznáva, že neexistuje dostatok dôkazov na podporu bezpečnosti alebo klinickej účinnosti hormónov na potlačenie dospievania. Polovica amerických štátov už prijala zákony zakazujúce medicínske tranzície mladistvých.

Čítať ďalej...

Antikoncepcia škodí deťom, ženám, vzťahom aj prírode

Prečo vôbec sme? Podľa prvej kapitoly Knihy Genezis, ktorá opisuje stvorenie sveta, vždy, keď Boh niečo stvoril, videl, že je to dobré. Ako posledného stvoril človeka na svoj obraz a, hľa, „bolo to veľmi dobré“. 

Čítať ďalej...