Žiadam zasielať HFI správy

Ideologická kolonizácia. Čo sa za ňou skrýva a ako jej čeliť?

Patrik Daniška ponúka zamyslenie o téme ideologickej kolonizácie a o tom, prečo sa na šírenie ideológie vo svete zneužívajú medzinárodné organizácie, ktoré majú chrániť ľudské práva.

Čítať ďalej...

Sodoma a Gomora vs. kríza západného sveta dnes? Patrik Daniška

Naša civilizácia prechádza hlbokou krízou. Z čoho táto kríza pramení? Dá sa porovnať s morálnou krízou v Sodome a Gomore? A ako proti nej bojovať? Zamýšľa sa Patrik Daniška.

Čítať ďalej...

Abortions and Protection of Life in Slovakia

Prednáška Patrika Danišku na tému Potraty a ochrana života na Slovensku, v anglickom jazyku s francúzskymi titulkami. Prednáška odznela na konferencii European Centre for Law and Justice o prevencii potratov v Európe v júni 2017.

Čítať ďalej...

GENEVA CONSENSUS DECLARATION, Intermarium Regional Conference

Príspevok Patrika Danišku na medzinárodnej konferencii o Ženevskej deklarácii zhody (Geneva Consensus Declaration) zo dňa 29.4.2021.
Geneva Consensus Declaration je medzinárodný politický dokument, zameraný na podporu zdravia žien, ochrany života, rodiny a zvrchovanosti štátov.

Celú konferenciu si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/TeOnX08_sqY?t=27

Čítať ďalej...

Odkedy sme človekom?

O tom, prečo je už nenarodené dieťa človekom a osobou.
Webinár Národného pochodu za život z dňa 14. 10. 2020 s hosťom Patrikom Daniškom. Moderujú Tomáš Kováčik a Martina Bednáriková.

Čítať ďalej...

Mark Regnerus: Rovnosť alebo hendikep?

Dňa 24. apríla 2017 na Bratislavských Hanusových dňoch odznela prednáška amerického sociológa Marka Regnerusa o výchove detí, ktorých rodičia mali homosexuálny vzťah. Moderuje Patrik Daniška.Čítať ďalej...

Potrat ako dogma

Diskusia na BHD dňa 29. 9. 2020. Diskutujú vladyka Cyril Vasiľ, pro-life aktivisti Martina Bednáriková, Anton Chromík, Patrik Daniška, Tomáš Kováčik, lekárka Lucia Labašová a filozof Juraj Šúst.

Čítať ďalej...

Lumen: 60 rokov potratového zákona

V relácii Vitaj doma rodina sa Patrik Daniška s Ondrejom Rosíkom a Marekom Michalčíkom rozprávali na tému 60 rokov potratového zákona na Slovensku, história a právne aspekty.

Rozhovor bol odvysielaný v Rádiu Lumen dňa 19. 2. 2017.

Zdroj: Rádio LumenDiskusia o spontánnom potrate

Na BHD Life sme diskutovali o spontánnych potratoch - SMÚTOK PRED KTORÝM ZATVÁRAME DVERE

Diskutujú kňaz Dušan Škurla, psychologička Lucia Drábiková, právnik Patrik Daniška a dvaja lekári, patológ Pavel Babál a gynekológ Marek Dráb.

Čítať ďalej...

Záznam z diskusie Kam kráčaš, kresťan?

Dňa 2. 11. 2016 sa v Dome Quo Vadis v Bratislave konala záverečná sprievodná akcia kampane 40 dní za život s názvom "Kam kráčaš, kresťan?" Diskutoval Patrik Daniška, europoslanec Braňo Škripek, profesorka Eva Grey a aktivistka Renáta Ocilková.

Čítať ďalej...

Vnucuje EÚ Slovensku LGBTI?

Diskusia v Cafe Europa v Banskej Bystrici dňa 5. 6. 2019. Diskutujú Eva Kováčechová, Patrik Daniška, Milan Zvada, moderuje Patrik Kováč (ESFP).

Čítať ďalej...

Gól za život v Hájskom

V sobotu 2. júna sme hrali futbal v Hájskom. Tím Gólu za život vyhral 4:2.